• اخبار

اتوبوس روشندلان یزدی به ایستگاه فجر رسید

اتوبوس روشندلان یزدی به ایستگاه فجر رسید
«اتوبوس در دست تعمیر است» کاری از جامعه نابینایان یزد با کارگردانی "جعفر دل دل زاده" به بخش میهمان جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت.

 این نمایش که متن آن را «سعید شهریار» نوشته و توسط گروه نمایش «با هم» به اجرا رسیده، به عنوان تنها نمایش منتخب از جشنواره معلولین امید آفرین به بخش میهمان سی و پنجمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر راه پیدا کرده است.

نمایش «اتوبوس در دست تعمیر است» در مدت 30 دقیقه، ماجرای سرنشینان اتوبوسی را روایت می کند که وقتی به ایستگاه آخر می رسند متوجه می‌شوند درب اتوبوس باز نمی‌شود و نکته دیگر این که مسافران باقی‌مانده می‌فهمند که همه نابینا هستند! آنها تصمیم می گیرند برای بازشدن درب اتوبوس به راننده کمک کنند، اما ....

این نمایش با شرکت در جشنواره بین‌المللی معلولین، ضمن گرفتن هشت جایزه، جزو سه نمایشی بود که به جشنواره فجر معرفی شد و در نهایت به عنوان تنها نمایش منتخب از «جشنواره معلولین امید آفرین» به بخش میهمان جشنواره فجر راه پیدا کرد.

بازیگران این نمایش متشکل از سید محمد مهدی مدرسی زاده، مهدی خاوری، سید محسن طباطبایی، فاطمه پورناظمیان و مریم موبد هستند. این نمایش یازدهم بهمن ماه جاری در دو نوبت، ساعت ۱۷ و ۱۹ در سالن سایه‌ی تئاتر شهر اجرا خواهد داشت.

روابط عمومی
۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500