• اخبار

برگزاری نشست مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با مدیر کل فناوری اطلاعات یزد

برگزاری نشست مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با مدیر کل فناوری اطلاعات یزد
نشست حجت الاسلام مصطفی گرجی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اکرم فداکار مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد برگزار شد.

حجت الاسلام مصطفی گرجی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد در این نشست گفت: بومی سازی یکی از تاکیدات ما است اما فراتر از آن نیز باید نگاهی جهانی داشته باشیم تا بتوانیم فعالیت های خود را به صورت جهانی انتشار دهیم.

وی افزود: کانون های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان ظرفیت هایی در زمینه جامعه آماری هستند که می توان به خوبی از آن استفاده کرد.

حجت الاسلام مصطفی گرجی خاطرنشان کرد: ما می توانیم با هم افزایی با دستگاه های استانی به نوعی در زمینه فعالیت های فرهنگی گام برداریم و اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

اکرم فداکار، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در این نشست گفت: تولید محتوای ما در مسائل مذهبی و دینی پایین است در صورتی که برخی از کشورها مانند مالزی با ایجاد محتوا به نوعی درآمدزایی نیز دارند.

وی افزود: تولید محتوای زبان فارسی و مذهبی با توجه به آمارها رو به رشد است اما باید بیش از این ها تلاش داشته باشیم و محتوای متناب با جامعه ایجاد کنیم.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ارتباط با جوانان و هدایت آنها به سمت موضوعات فناورانه  و مهارتی است.

فداکار بیان کرد: ما مسئولیت ایجاد زیر ساخت ها را داریم اما می توانیم با هم افزایی با دستگاه ها به نوعی در جهت ایجاد محتوا گام برداریم.

وی گفت: ما در جامعه ابزارهای مختلف در جهت استفاده به روز از اطلاعات را داریم اما متاسفانه محتوای متناسب با جامعه خود را نداریم که بایستی به نوعی با ایجاد محتوا تلفیق مناسب را داشته باشیم.

 

روابط عمومی
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98