• اخبار

بازدیدمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از ماهنامه آوای رسا

بازدیدمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از ماهنامه آوای رسا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ازماهنامه محلی آوای رسا بازدید کرد.

مجید جوادیان زاده در این بازدید ضمن آشنایی با فعالیت های مطبوعاتی این نشریه محلی از تلاش‌های آنان در راستای اطلاع‌رسانی در استان قدردانی کرد.
وی با اشاره به فعالیت مطلوب نشریه آوای رسا، تصریح کرد: روند حمایت از نشریات استان  بر مبنای عدالت رسانه‌ ای بوده و ما تمام تلاش خود را برای حمایت از رسانه‌های استان مبذول می‌داریم.
وی ادامه داد: صداقت، امانت داری و تلاش را از جمله شاخص‌های رسانه موفق است و اگر رسانه‌ای صداقت را مبنای فعالیت خود قرار دهد مورد اعتماد مردم و مسئولان خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشااد اسلامی استان یزد انتشار نقدهای منصفانه را از مهمترین وظایف مطبوعات عنوان کرد و گفت: هدف از انتقادهای سازنده ای که در مطبوعات منتشر می شود اصلاح جامعه و تعالی و رشد به سوی پیشرفت است.
جوادیان زاده خواهان توجه  رسانه ها به موضوعات و معضلات اجتماعی و فرهنگی در استان یزد شد و گفت:توجه دقیق به برخی رخدادهای اجتماعی از سوی رسانه ها باعث رفع خیل عظیمی از معضلات می شود.
در این بازید همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از مریم دره شیری و مهتاب دره شیری که در نخستین جشنواره مطبوعات معلولین حایز رتبه برتر شده بودند با اهداء لوح و هدیه ای از آنان تقدیرکرد.

در این بازدید حوتی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای،مریم موسوی کارشناس مطبوعات و امیرترقی نژاد مسئول روابط عمومی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد را همراهی می کردند.

روابط عمومی
۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98