• اخبار

باشگاه های کتابخوانی ابرکوه در روز دانش آموز به خیابان ها آمدند

باشگاه های کتابخوانی ابرکوه در روز دانش آموز به خیابان ها آمدند
با برگزاری راهپیمایی عظیم 13 آبان ماه حمیدرضا بصیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه گفت: برای اولین بار در روز دانش آموز باشگاه های کتابخوانی کودکان و نوجوانان ابرکوه با مهمترین ابزار و سلاح خود یعنی کتاب به خیابان ها آمدند و اهمیت فرهنگ کتابخوانی در کشور ایران مهد فرهنگ و هنر را به گوش همگان رساندند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابرکوه و به نقل از حمیدرضا بصیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه، یکی از مهمترین اتفاقاتی که امسال 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا و روز دانش آموز در خیابان های ابرکوه و در سیل عظیم جمعیت به چشم همگان آمد ، حضور باشگاه های کتابخوانی کودکان و نوجوانان بود که برای اولین بار در سطح کشور به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: اهمیت ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی آنچنان واضح ، مبرهن و مهم است که نه تنها از کسی پوشیده نیست بلکه باید هرروز آن را به یاد آورد تا فرهنگ آن در جامعه ساری و جاری شود. بر این اساس روز دانش آموز یکی از مهمترین جلوه گاه های این فرهنگ که امسال با حضور باشگاه های کتابخوانی به تحقق پیوست.
باشگاه های کتابخوانی کودکان و نوجوانان یکی از مهمترین طرح های کتابخوانی کشور است که در مدارس ، مساجد ، کتابخانه های عمومی ، کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان و غیره توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا می شود.

روابط عمومی
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۹:۰۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98