• اخبار

معرفی برگزیدگان بخش مستند سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی یزد

معرفی برگزیدگان بخش مستند سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی یزد
در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد، برگزیدگان بخش اصلی و بخش جنبی فیلم مستند معرفی و از آنان تجلیل شد.

از بین 189 اثر ارسالی به بخش مستند سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی، 27 اثر به بخش داوری راه یافتند که پس از داوری توسط آقایان محمدرضا اصلانی، مهدی نادری، احمد پهلوانیان، محمد حسین فرج و خانم طیبه فلکیان برترین ها معرفی شدند.

بر اساس انتخاب هیئت داوران، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 80 میلیون ریال به فیلم "ماهیاک" از استان تهران به کارگردانی فرح زارع تعلق گرفت.

دیپلم افتخار و مبلغ 60 میلیون ریال به فیلم "سراج" از استان قم به کارگردانی محمدرضا دهستانی اهدا شد و دیپلم افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال هم به فیلم "داستان فیکا و فیدان" از استان البرز به کارگردانی دلاور دوستانیان رسید.

همچنین چهار سفر هوایی کربلا بخش جنبی فیلم های مستند از طرف آقای تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به بازیگر نقش عباس در فیلم "عباس" از استان یزد ، فیلم "داستان عروسک ها" از استان یزد به خدیجه عباسی و فیلم "سلام خدای مهربون" از استان اصفهان به احمد کرمی اهدا شد.

همچنین دیپلم بخش پژوهش و تحقیق این بخش به فیلم "شبیه مضحک" از استان یزد به کارگردانی علی محمد ناصربافقی اهدا شد و دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال به فیلم "دالان" از استان تهران به کارگردانی محممدصادق دهقانی رسید.

جایزه بهترین فیلم برداری مستند به تصویربرداری فیلم "سراج" از استان قم به محمود احمدی تعلق گرفت و دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال هم به تصویربرداری فیلم "بلندای آسمان" از استان یزد به حامد بقاییان تعلق گرفت.

همچنین در بخش جنبی فیلم های مستند، دیپلم افتخار به تدوینگر فیلم "سراج" از استان قم به محمدرضا دهستانی اهدا شد.

روابط عمومی
۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98