• اخبار

مدیرکل هنرهای تجسمی در یزد اعلام کرد:جشنواره گرافیکی سرو نقره ای در استان یزد برگزار می شود

مدیرکل هنرهای تجسمی در یزد اعلام کرد:جشنواره گرافیکی سرو نقره ای در استان یزد برگزار می شود
مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ظرفیت های هنری خوبی که در یزد وجود دارد اظهار امیدواری کرد:سال آینده جشنواره گرافیگی سرو نقره ای در این استان برگزار می شود

هادی مظفری  در جمع گروهی از هنرمندان یزد به اهمیت برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: میزبانی این رویداد مهم نقش مهمی در معرفی ظرفیت های یزد و ارتقای این هنر در استان دارد.
وی با اشاره به جهانی شدن شهر یزد به اهمیت برگزاری سایر جشنواره های هنری در ابعاد مختلف با حضور هنرمندان این استان و همکاری و پیگیری مسئولان تاکید کرد.
این مسئول از هنرمندان خواست با بهره گیری از ظرفیت های تاریخی و فرهنگی یزد نسبت به معرفی استان در سطح دنیا و کشور بیش از گذشته وظایف خود را انجام دهند.
مظفری با بیان اینکه نقش حمایت و همراهی مسئولان در ارتقای فرهنگی و به خصوص عرصه های هنری و توسعه آن بر هیچ فردی پوشیده نیست بر انجام آن تاکید کرد.
وی همچنین بر برگزاری گالری های هنری و معرفی استان یزد در سطح کشور با حضور در استان ها و انجام برنامه های متنوع مناسب تاکید و بر حمایت این وزارتخانه توصیه کرد.
در این نشست هنرمندان یزد بر ضرورت توجه بیشتر به آنها، اختصاص بودجه، برپایی نمایشگاه های مختلف و راه اندازی گالری و موزه بزرگ هنرهای تجسمی در این استان تاکید کردند.

روابط عمومی
۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98