• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد خبرداد: راه اندازی 1833 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در استان یزد/ آمادگی همه شهرهای این استان برای شرکت در پایتخت کتاب ایران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد خبرداد: راه اندازی 1833 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در استان یزد/ آمادگی همه شهرهای این استان برای شرکت در پایتخت کتاب ایران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد باشاره به آمادگی همه شهرهای این استان برای شرکت در پایتخت کتاب ایران،گفت:1833 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در استان یزد راه اندازی شده است.

مجید جوادیان زاده در نشست ستاد هماهنگی پایتخت کتاب ایران با بیان اینکه شعار ما جهت تشکیل این باشگاه‌ها یزد، شهر جهانی، هزار باشگاه دانایی بود،اظهار داشت:علی رغم اینکه از ابتدای سال در برنامه ریزی انجام شده تعداد یکهزار باشگاه مدنظر بود خوشبختانه تاکنون ۱۸۳۳ باشگاه راه‌اندازی شد.
وی ادامه داد: طی بررسی انجام شده خوشبختانه استان یزد دومین استان کشور از نظر کمی و خرید کتاب و فعالیت های باشگاه های کتاب و کتابخوانی انتخاب شده است.
وی افزود: یزد نیازمند یک اراده عمومی برای کسب برند پایتخت کتاب ایران است که امیدوارم این برند فرهنگی با تلاشهای موثری که انجام شده است امسال نصیب آن شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد همچنین به برخی از طرحهای مهم یزد برای پایتخت کتاب ایران اشاره کرد و در عین حال از بخش خصوصی و حوزه صنعت خواست در حوزه فرهنگ سرمایه گذاری و همکاری بیشتری را داشته باشند.
جوادیان زاده در پایان با اشاره به اقدامات شایسته و ارزنده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی تشکل و موسسات غیردولتی در حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید کرد که همکاری بخش خصوصی برای کسب شهر یزد برای پایتخت کتاب ایران موثر است.

روابط عمومی
۱۳ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98