• اخبار

پردیس هنر بافق درایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد

پردیس هنر بافق درایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد
فرماندار بافق به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان از مجموعه در حال احداث پردیس هنر بافق بازدید و از نزدیک در جریان آخرین مراحل ساخت این مجوعه قرار گرفت.

محمد زاده رحمانی در حاشیه این بازدید با اشاره به نیاز شهرستان فرهنگی بافق به وجود این مجموعه گفت: مجموعه پردیس هنر بافق قابلیت بهره مندی از آن در استفاده از انواع هنرهای نمایشی از جمله تئاتر، سینما و … را دارد.
وی افزود: این مجموعه از سوی یک فرهنگی علاقه مند به فعالیت های هنری با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال احداث شده و در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.
فرماندار بافق در پایان با بیان اینکه این مجموعه با مساعدت هایی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجاد شده پیرامون تامین برخی از تجهیزات از جمله صندلی، قول مساعدت و پیگیری داد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد هم در این بازدید ضمن تشکر از فرماندار شهرستان عنوان کردک ساخت این مجموعه توسط یکی از هنرمندان با سرمایه شخصی این نوید را می دهد که باید در کارهای فرهنگی بیشتر سرمایه گذاری کرد چون فرهنگ و هنر از مهم ترین شاخصه های پیشرفت جامعه محسوب می شود.


روابط عمومی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98