• اخبار

آزمون میان دوره خوشنویسی در دیلم برگزار شد

آزمون میان دوره خوشنویسی در دیلم برگزار شد
همزمان با سراسر کشوآزمون میان دوره خوشنویسی به همت انجمن خوشنویسان دیلم و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی هنری پیامبیراعظم (ص) این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیلم گفت : این آزمون در دوره های مقدماتی، متوسط ، خوش، عالی و ممتاز برگزار شد و 25 نفر از هنرجویان در این دوره از آزمون شرکت نمودند.

زهره محنایی هدف از برگزاری این آزمون را ارتقای سطح هنر خوشنویسی در بین هنرجویان و علاقمندان به این رشته هنری دانست و افزود: آزمون های خوشنویسی به منظور اعطاء مدرک معتبر انجمن خوشنویسان ایران به هنرجویان در این شهرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه هنر یک عطیه الهی است و هنرمند حامل امانت الهی است بیان داشت : خوشنویسی یکی از رشته های گران بهایی است که توانسته با مخاطبین خود ارتباط برقرار کند و انجمن خوشنویسان در شهرستان توانسته بخوبی در ارتقای این هنر گام بردارد و هنرمندان زیادی را پرورش دهد.

محنایی اظهار داشت : امید است که هنرمندان این رشته بتوانند آثارهای هنری بسیار خوبی را خلق کنند و هرچقدر تولید اثر داشتنه باشند با برگزاری نمایشگاههای مختلف می توان  استعدادهای هنری زیادی را در این زمینه کشف نمود.

گفتنی است : آزمون خوشنویسی 20 و 21 دی ماه به مدت دو روز، روزهای پنج شنبه و جمعه به همت انجمن خوشنویسان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم در مجتمع فرهنگی هنری پیامبراعظم (ص) این شهر برگزار شد.
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۷:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98