اخبار

خبرنگاران فعال ابرکوه تجلیل شدند

خبرنگاران فعال ابرکوه  تجلیل شدند
خبرنگاران فعال شهرستان ابرکوه در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان ابرکوه برگزار شد، تجلیل شدند.

در آیین‌های جداگانه ای که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، کتابخانه‌های عمومی ، شهردار و اعضای شورای شهر و همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد از خبرنگاران خبرگزاری‌ها ، پایگاه خبری و مطبوعات شهرستان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار ایرنا گفت: رسالت خبرنگاران ، حفظ و رعایت امانتداری است .

حمید رضا بصیری افزود: نگرش دقیق و عمیق خبرنگاران به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت‌های نظام اسلامی، حفظ وحدت و عزت ایران از عوامل مؤثر در ارزش بخشیدن به حرفه خبرنگاری است.

همچنین رئیس شورای  شهر ابرکوه با تجلیل از شهیدان صارمی خبرنگار  ایرنا و  علی اکبر کارگر خبرنگار ابرکوه گفت: خبرنگاران در همدلی ، اتحاد ، انسجام مردم و مسئولان سهم بزرگی دارند .

محمد جواد معماریاران افزود: خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم و مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه ابرکوه یکی از شهرستان‌های محروم استان یزد  است ، ادامه داد: نمایندگان عرصه اطلاع رسانی تلاش خود را برای به کارگیری ابزارهای مختلف برای افزایش تلاش مسئولان در ارتقاء این شهرستان بکار گیرند.

شهردار ابرکوه هم در این آئین  گفت: خبرنگاران بدون چشم داشتی تلاش مضاعفی در راه رسالتی که دارند انجام می‌دهند .

سید علیرضا رسولی با اشاره به اینکه ابرکوه در بخش‌های مختلف فرهنگی ، علمی و نخبه جایگاه ویژه‌ای  در استان دارد ، تاکید کرد: شرافت کار خبرنگاری به استقلال خبرنگار بستگی دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  ابرکوه هم در آئین  تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان تصریح کرد: این سنت معنوی خوبی است که روز شهادت شهید گرانقدر صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده است.

سرهنگ مهدی ابرقویی با قرائت بخشی از وصیت‌نامه شهید صارمی ، خاطرنشان کرد:خبرنگاران قشر مظلومی هستند و بدون چشم داشتی شبانه روز در اجرای این رسالت فرهنگی تلاش دارند.

وی بابیان اینکه کار خبری  نیاز به ذوق و علاقه دارد، ادامه داد: کار خبرنگاران سخت و بسیار مهم و حساس است .

این مسئول نظامی ابرکوه تصریح کرد: برغم همه مشکلات و تلاش‌های شبانه روزی خبرنگاران ، اما سرعت عمل در ارسال خبر بسیار حایز اهمیت است.

در این آیین ها، از هادی کارگر ابرقوئی خبرنگار ایرنا ، ابوالفضل کارگر خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی ، سید هاشم حسینی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مرضیه فلاح زاده خبرنگار ایسنا ، مهدی کارگر از پایگاه اطلاع رسانی ۱۵ دی ابرکوه ، لیلا فلاح زاده از پایگاه اطلاع رسانی سرو  با اهدا لوح سپاس، تجلیل شد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید