اخبار

برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در مهریز

برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در مهریز
با حضور جمعی از مسئولین و 15 تن از اعضای انجمن معتادان گمنام شهرستان مهریز نمایشگاه عکس اعتیاد درنگارخانه آفرینش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  مهریز،  این نمایشگاه  مشتمل بر  100  تصویر از افراد  گرفتار در بند اعتیاد ، تعدادی پوستر از آسیبهای اجتماعی به همراه هشدارهای مربوطه  و هم چنین نمایشگاهی از کتب ، دست نوشته ها و پوستر ها و پیام ها ی انجمن معتادان گمنام شهرستان است.
در ابتدای این مراسم و  ضمن بازدید از بخش نمایشگاه انجمن معتادان گمنام، رئیس انجمن    به ارائه گزارش از فعالیتها ،تعداد اعضا و اهداف این انجمن  پرداخت .
 در ادامه زارعیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این که آموزش های پیشگیری باید به روز باشند تا موثر واقع شوند، افزود: باید  با فرهنگ سازی در حوزه پیشگیری  آسیب های ناشی از اعتیاد را   به صورت جدی دنبال کنیم چرا که پیشگیری از اعتیاد علاوه بر اقدامات بازدارنده، نیازمند انجام فعالیت های فرهنگی مستمر است.
 این نمایشگاه که  با  هدف آگاهی جوانان از اثرات مرگبار مواد مخدر و اجتناب از گرایش  به سمت این مواد برپا شده است  تا  یک  هفته دایر خواهد بود.

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید