اخبار

انتخاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برای دومین سال پیاپی بعنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی

انتخاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برای دومین سال پیاپی بعنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برای دومین سال پیاپی بعنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی انتخاب شد.

نشست شورای اداری استان یزدبا حضور استاندار یزد با معرفی دستگاه های برگزیده جشنواره شهید رجایی برگزار شد.

سید محمد حسینی پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در این نشست گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سه سطح کشوری، دستگاهی و استانی برگزار می شود که امسال حدود 20 نفر کارشناس ارزیابی برای استان انتخاب کردیم که دستگاه های برتر را شناسایی کردند.

وی افزود: در مجموع 53 دستگاه در فرآیند شرکت کردند که علی رغم اجبار برخی از دستگاه ها مانند بانک ها و بیمه ها در این ارزیابی شرکت نکردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد خاطرنشان کرد: تمامی فراینده ها بر اساس سامانه تسما است که در دوسطح شاخص های اختصاصی و عمومی مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسینی پور بیان کرد: در سال ۹۸ به لحاظ شاخص های عمومی متاسفانه میانگین نسبت به سال ۹۷ کاهش داشت و شاخص های اختصاصی نیز افزایش پیدا کرد.

در ادامه این مراسم نیز اسامی دستگاه های برتر در جشنواره شهید رجایی اعلام شد که به شرح زیر است:

دستگاه های برگزیده در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی شامل اداره کل آموزش و پرورش یزد در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی؛ اداره کل هواشناسی در گروه تولیدی و خدماتی؛ شرکت توزیع نیروی برق در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت؛ مدیریت درمان تامین اجتماعی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی؛ اداره کل امور اقتصادی و دارایی در گروه عمومی و قضایی انتخاب شدند.

دستگاه های برگزیده در بالاترین میزان درصد رصد امتیاز دوساله در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و مدیریت حج و زیارت و همچنین دستگاه های برگزیده در اقدامات برجسته در راستای اولویت توسعه ای استان نیز اداره کل راه آهن، اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره امور مالیاتی استان انتخاب شدند.

دستگاه های دریافت کننده اولین جایزه دولت الکترونیک در استان یزد نیز اداره کل پزشکی قانونی و تندیس ویژه بابت تلاش های موثر دستگاه در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و سلامت و بهداشت استان نیز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید صدوقی یزد انتخاب شدند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۱۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید